Stavba lodí

 

Naše partnerská společnost Yachtboom s. r. o. se zabývá zakázkovou stavbou obytných motorových lodí, chcete-li hausbotů, již od roku 2004.

Představte si probuzení na svém hausbotu během krásného léta. Nenabízíme Vám jen jedinečně strávené chvíle na lodi, ale troufáme si tvrdit, že i zcela nový životní styl. Stavíme moderní dynamické hausboty z kompozitních materiálů, ale i klasické obytné lodě vonící po dřevu. Rádi Vám poradíme s výběrem Vaší lodě, případně navrhneme originální loď dle Vaší vize a technických možností. Jsme připraveni Vám pomoci s profinancováním lodě, se zajištěním kotviště či zimoviště a dalšími souvisejícími službami. Záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí. Buďte na vodě jako doma... 

Se splavněním řeky Vltavy se otvírá nová možnost, jak poznat krásu jižních Čech z jiného pohledu, než na který jste byli doposud zvyklí.
Námi vyrobené lodě jsou samozřejmě schopné plavby na všech vnitrozemských vodních cestách, přehradách či jezerech, kde to povoluje vyhláška.

Buďte na řece jako doma :-)

 

www.yachtboom.cz

 

Nabízíme:

stavbu lodí a hausbotůstavbu lodních tělestvorbu technických dokumentacívyhledání a vyřízení kotvišť

 

Hledáme pracovní síly!!! Máte-li chuť pracovat na stavbě lodí, ozvěte se nám, hledáme svářeče, truhláře, řemeslníky všeho druhu. 

Naši partneři

Vyplouváme z moderní mariny v Lipně nad Vltavou!

Na dohled od mariny: aquapark, wellness, adrenalin park, cyklotrasy, bobovka, stezka korunami stromů, mnoho restaurací aj.
Stojí to za to :-)