POZOR! Nyní 20% sleva na všechna naše plavidla na Lipně i na Hluboké až do konce letošní sezóny 2018!!!

Obchodní

podmínky a plavební řád

Obchodní podmínky - Provozní řád půjčovny

Provoz na vodních cestách je řízen řadou zákonů a vyhlášek, které upravují pravidla provozu na vodě a také pravidla chování posádek a jejich plavidel. V naší půjčovně obdržíte během základního školení informace v nezbytném rozsahu pro bezpečnou plavbu. Nicméně pro bližší prostudování přikládáme nejdůležitější právní normy včetně našich OBCHODNÍCH PODMÍNEK, které je nutné si prostudovat.

 

Obchodní podmínky - Provozní řád půjčovny

 

Vyhláška o pravidlech plavebního provozu

Kompletní informace týkající se plavebního provozu a jeho zákonných ustanovení naleznete ve Vyhlášce č.67/2015 Sb. o pravidlech plavebního provozu. Vyhláška obsahuje veškerá pravidla provozu na vnitrozemských vodních cestách, značky, zvukové signály, úprava přednosti plavidel apod. 

- část první

- část druhá

- část třetí

- část čtvrtá

 

Dále  Zákon o vnitrozemské plavbě č. 114/1995Sb

 

Stručný výtah z obecných pravidel pro půjčovny plavidel naleznete zde

 

Základní nezbytné informace o vedení plavidla a plavebním provozu jsou vždy obsahem úvodního školení, které posádka absolvuje při nalodění (probíhá vždy u každého plavidla), a jsou součástí našich obchodních podmínek. Další nutné informace k plavebnímu provozu a plavební bezpečnosti jsou dostupné též v každém z našich plavidel v plavebních průvodcích.

  

Naši partneři

Vyplouváme z moderní mariny v Lipně nad Vltavou!

Na dohled od mariny: aquapark, wellness, adrenalin park, cyklotrasy, bobovka, stezka korunami stromů, mnoho restaurací aj.
Stojí to za to :-)